Schronisko CIEŃ PRL-u

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
:)
dodano przez: venni
Dla prawdziwych turystów nie szukających wygód, klimaty studenckie.

sac longchamp pas cher
dodano przez: sac longchamp pas cher
Hello,that is a good post.Thanks for sharing!

Dziękujemy za sympatyczny pobyt!
dodano przez: Ania,Norbert,Szczepan
Fantastyczni ludzie,którzy tam pracują,miło spędzony czas,nawet w pochmurny dzień,pyszne jedzenie w WEGE KOCIOŁ,czysto i przytulnie. Polecam gdyż ceny sa naprawdę niskie!

Fantastyczne miejsce!
dodano przez: natalia
Byłam z przyjaciółmi w Bieszczadach latem. W ostatniej chwili okazało się, że nie mamy gdzie spać. Cień PRL-u był naszym ostatnim ratunkiem. Na szczęście okazało się, że nie było problemu z noclegiem bez wcześniejszego telefonu. Załatwiliśmy wszystko od reki, porównując z innymi schroniskami to najlepsze w jakim byliśmy w tak małej cenie! Bardzo duże pokoje, wygodne spanie co jest przecież najważniejsze po tak męczącej podróży, kuchnia, lodówka, mikrofalówka, ciepła woda, same plusy, nie ma się do czego przyczepić. I daję plus za bardzo ciekawy wystrój niespotykany w innych miejscach. Bardzo polecam to miejsce wszystkim!

Najbardziej klimatyczne ze schronisk.
dodano przez: DHall
Byłem w bardzo wielu schroniskach w Polsce i jestem przekonany, że żadne nie ma prawa równać się z Cieniem. Wieczorne ogniska przy sprzyjającej pogodzie lub spotkania w świetlicy w chłodniejsze noce z turystami i mieszkańcami Bieszczad zapadają w pamięć na lata, a od pierwszego przeżytego tu Sylwestra, zwyczajnie nie wyobrażam sobie spędzać go w innym miejscu. Zapewniam, że wybór innego noclegu w Wysokich Bieszczadach byłby odebraniem sobie szansy na doznanie wielu niepowtarzalnych przeżyć. Jako doświadczony turysta, polecam bez CIENIA wątpliwości!

Super miejsce :)
dodano przez: Ania i Beata
Świetne schronisko,wspaniała atmosfera, bardzo miły, ludzki właściciel. Na pewno tam jeszcze wrócimy!

z Puław
dodano przez: baniak
Można się wyspać, umyć, zjeść, cóż więcej trzeba? Na głowe nie kapie, wiatr po plecach nie wieje. Właściciel w porządku, chętny do pomocy i zawsze można się dogadać. Jak najbardziej polecam dla turystów bez wymagań ponad ogólnie przyjęty standard.Copyright 2009-2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę