Schronisko CIEŃ PRL-u

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
:)
dodano przez: venni
Dla prawdziwych turystów nie szukających wygód, klimaty studenckie.

Dziękujemy za sympatyczny pobyt!
dodano przez: Ania,Norbert,Szczepan
Fantastyczni ludzie,którzy tam pracują,miło spędzony czas,nawet w pochmurny dzień,pyszne jedzenie w WEGE KOCIOŁ,czysto i przytulnie. Polecam gdyż ceny sa naprawdę niskie!

Fantastyczne miejsce!
dodano przez: natalia
Byłam z przyjaciółmi w Bieszczadach latem. W ostatniej chwili okazało się, że nie mamy gdzie spać. Cień PRL-u był naszym ostatnim ratunkiem. Na szczęście okazało się, że nie było problemu z noclegiem bez wcześniejszego telefonu. Załatwiliśmy wszystko od reki, porównując z innymi schroniskami to najlepsze w jakim byliśmy w tak małej cenie! Bardzo duże pokoje, wygodne spanie co jest przecież najważniejsze po tak męczącej podróży, kuchnia, lodówka, mikrofalówka, ciepła woda, same plusy, nie ma się do czego przyczepić. I daję plus za bardzo ciekawy wystrój niespotykany w innych miejscach. Bardzo polecam to miejsce wszystkim!

Najbardziej klimatyczne ze schronisk.
dodano przez: DHall
Byłem w bardzo wielu schroniskach w Polsce i jestem przekonany, że żadne nie ma prawa równać się z Cieniem. Wieczorne ogniska przy sprzyjającej pogodzie lub spotkania w świetlicy w chłodniejsze noce z turystami i mieszkańcami Bieszczad zapadają w pamięć na lata, a od pierwszego przeżytego tu Sylwestra, zwyczajnie nie wyobrażam sobie spędzać go w innym miejscu. Zapewniam, że wybór innego noclegu w Wysokich Bieszczadach byłby odebraniem sobie szansy na doznanie wielu niepowtarzalnych przeżyć. Jako doświadczony turysta, polecam bez CIENIA wątpliwości!

super
dodano przez: Jarek
Byłem widziałem i polecam warunki jak sama nazwa mówi ale ma swój klimat No i ludzie super Polecam

Dobry ośrodek
dodano przez: Ekipa z Przemyśla
Właściciel na wielki plus Mirek swój chłop hehe, Pokoje na duży plus, ekipa super, atmosfera bardzo dobra a to wszystko za 20 zł lepszego miejsca na wypad w Bieszczady nie ma :)

w sam raz
dodano przez: Daria
Miejsce dla prawdziwych włóczykijów! :D

Super miejsce :)
dodano przez: Ania i Beata
Świetne schronisko,wspaniała atmosfera, bardzo miły, ludzki właściciel. Na pewno tam jeszcze wrócimy!

z Puław
dodano przez: baniak
Można się wyspać, umyć, zjeść, cóż więcej trzeba? Na głowe nie kapie, wiatr po plecach nie wieje. Właściciel w porządku, chętny do pomocy i zawsze można się dogadać. Jak najbardziej polecam dla turystów bez wymagań ponad ogólnie przyjęty standard.

Cudowny ośrodek
dodano przez: Patrycja i Andrzej
Spędziłem tam z narzeczoną wspaniałe chwile po ciężkiej wyprawie na Smerek. Teraz jest marzec i bardzo tęsknimy za Wetliną.

Super miejscówka
dodano przez: bish
Rewelacyjny klimat, wygodne łóżka, ciepła woda, wspaniali ludzie na tarasie. Polecam p.s. i warto zajrzeć do Smolarni :)Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę